Trabzonspor’un duyurusunu yaptığı 82 geliyor projesi ve 82U13U001 nedir?

 

82 Projesi

Trabzonspor Kulübü’nün 2010-2011 sezonuyla ilgili olarak resmi internet sitesinden yaptığı gizemli anonstaki 82U13U001 ve 82 geliyor projesi ne anlama geldiğini birçok kişi merak ediyor.Trabzonspor’un 82 geliyor! projesi çerçevesinde tanıtımını yaptığı yeni ürün tasarımının barkod numarası olan bu ifade, Fenerbahçe’ye karşı kaybedilen şampiyonluğun ardından Karadeniz temsilcisi tarafından ortaya çıkartılan bir pazarlama öğesi.

82 geliyor projesi nedir?

Sadri Şener’in kaybedilen şampiyonluğun ardından sürekli olarak şampiyonluğun kendilerine ait olduğunu ifade ederken, Trabzonspor’un resmi internet sitesinde de 2010-11 sezonunda kendilerini şampiyon olarak gösteriyorlar.

Şener’in yönetiminde pazarlama stratejisi geliştirmeye çalışan Trabzonspor, taraftarlarına şampiyonluğun kendilerine ait olduğuna inandırmak ve kamuoyu yaratarak TFF tarafından en azından o sezon için iki takım için de şampiyonluğun tescil edilmesini istiyor. Bu çerçeve içerisinde üretilen bir projedir 82 geliyor! projesi.

82 projesinin fiyatı ne olacak?

Karadeniz temsilcisinin resmi internet sitesinde yer alan görselde ücretinin 82,00 TL olacağı ifade edilen yeni ürünün tanıtımının bir kaç gün daha süreceği tahmin edilirken, haberin aldığı oy sayısının “61”‘le sınırlanmış olması ve puan olarak da 5 üzerinden 5 verilmiş olması dikkatlerden kaçmadı.

Leave a Reply