Onur Kayador’nun Revivo iddiası!

Onur Kayador'un Haim Revivo İddiası

Başkanlığını Onur Kayador’’un yaptığı F.Bahçeliler Birleşik Grup Derneği dün (25.11.2002) yayınladığı basın bildirisinde başkan Aziz Yıldırım’’a zehir zemberek suçlamalarda bulundu.

İşte bildiride başkan Yıldırım’’a yöneltilen ilginç sorular: “Aylardır sakatlık bahanesi ile İsrail’’de tatil yapan Haim Revivo, savunma sanayiinde faaliyet gösteren ELBIT, IAI ve TAMAM adlı şirketlerin Türkiye temsilciliğini sizin firmanız SAVTEM adına alabilmek için bizzat İsrail Savunma Bakanı’’nı devreye sokmuş mudur?

Revivo adı geçen şirketler kanalı ile Milli Savunma Bakanlığı’’nın açtığı ihaleleri İsrail’’de takip etmekte midir?”

Saffet’’in görevi ne?”

Revivo futbolcu mudur, yoksa şahsi işlerinizin takipçisi midir?

Revivo’’ya kulüp kasasından yıllık 2 milyon doları şahsi çıkarlarınız için mi ödemektesiniz?

Saffet Sancaklı isimli futbolcu simsarına, Rüştü başta olmak üzere hangi futbolcularımızın sözleşmelerini temdit ederken kulüp kasasından yüzde 10 komisyon ödemektesiniz?

Bu hizmet bedeli karşılığında Saffet Sancaklı’’ya; Beyaz Rusya’’da savunma sanayiinde faaliyet gösteren ORSA isimli şirketin Türkiye temsilciliğini aldırmak için görev verdiniz mi?

Bu şirketin temsilciliğini sahip olduğunuz SAVTEM adlı firmaya alarak Milli Savunma Bakanlığı’’nın hangi ihalelerine gireceksiniz?”

Frankeştayn benzetmesi “Bugüne kadar camiaya tek lig şampiyonluğu haricinde başarı yaşatmayıp Avrupa’’da sürekli ‘sıfır’ çektiniz. Buna rağmen aleyhinizde gazetelere tam sayfa hakaret ilânları veren hangi grup lideri ile hangi menfaatler karşılığında işbirliği yaparak kongre kazandınız?

Sürekli holiganizme karşı olduğunuzu beyan etmenize rağmen holigan amigoları kulüp kasasından finanse etmek sureti ile dernek kurduran, bu şahıslara düzenli olarak bedava bilet ve para yardımında bulunan bizzat siz değil misiniz?

Kendi ellerinizle meydana getirdiğiniz ‘Frankeştayn’ ile artık baş edemez hale mi geldiniz?”

Leave a Reply